KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16217081
nr 1621 7081
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1906, Stuga, 19x26 cm, yttermått inklusive ram: 24x32 cm
Utrop:
500 kr
Bevakningspris:
ÄR UPPNÅTT
Aktuellt bud:
100 kr (per 14:41:41)
Uppdatera
Visning
fredag 17/5, lördag 18/5, söndag 19/5 och måndag 20/5
Auktionen
avslutas:
måndag 20 maj kl 20:00:19
- Mitt bud
18/5 09:41:34
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor